FREN Coin Nedir? FREN Coin Nereden Alınır?

FREN Coin Nedir? FREN Coin Nereden Alınır?

Frenchie, (FREN) önce bir MEME tokeni olarak başlasa da daha sonrasında FRENDAO ve çiftlik sözleşmelerini aktif hale getirdiler. Topluluk DOGE ile rekabet edebilecek zincir oluşturmayı planlıyorlar. FREN Token 2021’in mayıs ayında giriş yaptı.

Platform Özellikleri

  • Frenchie Network yüksek performanslı, ölçeklenebilir ve güvenli bir akıllı sözleşme platformu olmayı planlıyor. Geleneksel blok zincir platformlarının sınırlamalarının üstesinden gelmeyi amaçlıyor. Frenchie Network 2022’nin ilk çeyreğinde lanse edilecek.
  • Farming FREN/BNB çiftinde likidite sağlayan kullanıcılar ödüllendirilir. Frenchie ağına destek olan kullanıcılar BEP-20 FREN Tokenlerini FREN Tokenleriyle değiştirebilecekler.
  • Block zincir yenilikleri FREN Tokeni sadece bir meme token olmayıp kendi blok zincir teknolojisine sahip olacak. Asynchronous Byzantine Fault Tolerance Mekanizması sayesinde ölçeklenebilirlik ve merkeziyetsizlik sorunu çözülecek.

Son dakika gelişmeler ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

FREN Token Nereden Alınır?

Toplam arzı 1 trilyon olan FREN Tokeninin şu an 250 milyar adedi yakılmış durumda. FREN Tokeni 16 Mayısta ATH Seviyesine ulaşmış şu an ise bu seviyeden %98 aşağıda bulunuyor. FREN Son 24 Saatte ise %10 değer kaybetmiş durumda. FREN Tokeni şu an için kendi web sitesinde PancakeSwap’ta ve Hotbit’de bulunuyor. 14 Binden fazla holder’ı bulunan FREN Tokeninin en çok arzına sahip cüzdan %19 ile Hotbit Borsasına ait. daha sonra PancakeSwap’ın %10’luk bir likiditesi bulunuyor kalan arz oldukça homojen dağılmış durumda.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓