Casper Coin Amazon İle Ortaklık Kurdu

Casper Coin Amazon İle Ortaklık Kurdu

Amazon’un Bulut bilişim platformları ve uygulama programlama arayüzleri yan kuruluşu olan AWS ile anlaşma sağladı.

CasperLabs CEO’su Mrinal Manohar “Bu sadece Casper Labs için değil Blok zincir teknolojisinin ana akım hale gelmesi için bir kilometre taşıdır” dedi Casper Her zaman işletmelerin Web3 ortamlarında verimli bir şekilde oluşturulması test etmesi yinelemesi ve dağıtması için en pratik çözümler yaratmaya odaklanmıştır. Direkt olarak AWS ile çalışmak misyonumuzu gerçekleştirmek için çok daha geniş bir ölçekte ve mümkün olandan çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmeye olanak tanıyor.

AWS, Amazonun bir yan kuruluşu olup temmuz 2002’de kurulmuş, kullandıkça öde esasına göre kişilere şirketlere ve hükümtlere bulut bilişim web hizmetleri, farklı teknik altyapı ve dağıtılmış bilgi işlem yapı taşları ve araçları sağlamaktadır.

Bu ortaklık sayesinde işletmeler CasperLabs Profesyonel hizmetlerine AWS aracılığıyla sorunsuz bir şekilde erişebilir ve kritik iş zorluklarını çözmek için blok zincir özellikli çözümler oluşturmayı olduğundan daha kolay hale getirir. Öncü bir siber güvenlik şirketi olan WISeKey’in Kurucusu ve CEO’su Carlos Moreira “Casperlabs AWS Quick Start büyük bir dönüm noktası ve dünya çapındaki geliştiricilerin WEB3’e sorunsuz bir şekilde erişmesini sağlıyor” dedi.

Mart ayındaki lansmandan beri Casper’a katılan işletmelerin sayısı arttı ve kullanıcılar Casper’in verimli gaz maliyetlerini esnek mimarisini diğer blok zincirlere göre önemli farklar olarak gösterdi. AWS Marketplace direktörü Marta Whiteaker “Büyük işletmeler de dahil olmak üzere müşterilerimiz arasıdna blok zincir teknolojisine aran bir ilginin olduğunu görüyoruz bugün dünyadaki tüm Ethereum iş yüklerinin %25’i AWS üzerinde çalışıyor.” dedi

CSPR Tokeni Son 1 ayda %69 artış göstermesine rağmen geçtiğimiz haftayı suskun geçirdi. ATH’sı 1.33 dolar olan CSPR tokeninin fiyatı şu an 0.124 dolar. CSPR Tokeni Gateio Borsasında bulunuyor Bu linkten üye olarak CSPR Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓