BSC Station(BSCS) Coin Nedir? BSCS Coin Nereden Alınır?

BSC Station(BSCS) Coin Nedir? BSCS Coin Nereden Alınır?

BSC Station, Binance Smart Chain üzerinde oluşturulmuş tam kapsamlı bir DeFi ve NFT protokolüdür. BSC Station sitesinde Swap, FARM, NFT ve IDO’ların yapıldığı LaunchPad bulunuyor. BSCS Token ise ekosistemin native tokeni olup kullanıcılara çeşitli faydalar ve ayrıcalıklar sağlar.

  • BSCS Swap’ta ellerinde BSCS token bulunduranlar BSCS ödülü kazanırlar.
  • BSCS Tokeni NFT açık artırmaların kilidini açma ve açık artırma ücreti ödemek için kullanılır.
  • BSCS Token sahipleri IDO projelerini başlatmak ve reddetmek için oy kullanabilir.
  • Platformda gerçekleşen işlem ücretlerini BSCS Token sahipleri paylaşır.
  • IDO satışlarında %10 indirim kazanırlar.
  • Yakın gelecekte BSCS Ekosisteminde ödeme yöntemi olarak kullanılacak.

Son dakika gelişmeler ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

BSC Station Ön Satışlarına Nasıl Katılınır?

BSC Station LaucnhPad, Binance Smart Chain token havuzları ve açık arttırmalar için oluşturulmuş, Binance Smart Chain’e dayalı merkeziyetsiz bir şekilde projelerin fon toplamasına yarayan bir protokoldür. Yetenekli ve gelecek vadeden projelerin ilk yatırımı almasını ve projelerin büyümesini sağlar.
BSC station’daki IDO’lara katılmak için kullanıcılar bu linkten BSC IDO Havuzlarına BSCS Tokenlerini IDO başlamadan 24 saat önce kilitlemeleri gerekiyor. IDO başlamadan 24 saat önce anlık görüntü alınıyor. BSC station IDO projelerinde iki tür ön satış bulunuyor. 1. round BSC Round ve 2. Round Topluluk Round.

  • BSC Round Öncelik hakkına sahip aşamadır. Kullanıcıların BSC Round’una katılabilmesi için min. 15 bin(Bronze) ve 300 bin BSC(Diamond) Stake etmesi gerekiyor.
  • Community Round BSC Rounddan sonra gelen 2. aşamadır. BSC Round’da ön satış bitmezse bu round’a sarkar.

Kullanıcılar stake ettikleri miktara göre tier kazanır ve o oranda ön satıştan yararlanır. Garanti tahsise sahip olmak için IDO için son tarihten 7 gün önce stake etmesi gerekir. Sadece BSCS token sahipleri garanti alım imkanı sahiptir.

BSC Stationda geçmişte yapılan IDO’lar; Pet Tapme(2X), Moniwar(15X), DareNFT15X)(, FUFU(0.8X), Knight War(5X), Green Beli(15X), Vaulty(0.2), kat artış göstermişler. 2 Token dışında diğerleri en fazla 15 kat olmak üzere artış göstermiş. BSC Station’daki gelecek IDO’lar ise; Cheesus DeFi, DAOLaunch, Zukimoba

BSCS Tokeni Nereden Alınır?

Bir BEP-20 tokeni olan BSCS tokeninin toplam arzı 500 milyon adet olup 21.1 milyon adedi yakılmış olup 10.6 milyon dolarlık BSCS Tokeni stake edilmiş durumda. Şu anki fiyatı 0.41 dolar olan BSCS tokenini 2021’in nisan ayında piyasa sürüldü ve 2 mayıs 2021’de ATH’si olan 1.17 dolara ulaştı şu an bu seviyeden %64 aşağıda bulunuyor. BSCS Tokeni genelde ön satışlardan önce artışa geçiyor BSC Station platformundaki ön satışlar takip edilerek BSCS Tokeni alınabilir. BSCS Tokeni Gateio borsasında bulunuyor Bu linkten Gateio borsasına üye olarak BSCS tokeni satın alabilir ve kendi cüzdanınıza gönderdikten sonra BSC Station’daki Ön satışlara katılabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓