Hold

Hold sayfasında güvenilir ve geleceği olan coinler paylaşılmaktadır. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var bir coinin market değeri ne kadar yüksekse volatilitesi o kadar düşük, market değeri ne kadar düşükse volatilitesinin o kadar yüksek olması beklenir. Bu çoğu coin için böyle olsa da bazı coinler yüksek market değerine rağmen spekülatif olabilmekte. Hold stratejisi uzun vadeli beklemeyi gerektirir. Bu süreyi minimum 6 ay olarak düşünebilirsiniz. Diğer stratejiler için bu linkten yazımıza göz atabilirsiniz.

Cardano(ADA)

Ada geçtiğimiz hafta Coinbase Pro‘da listelenerek amerikan yatırımcılarıyla buluştu. Amerikan yatırımcılarının önemi büyük çünkü amerikalılar Binance global’i kullanamıyor. Amerika da çok büyük bir pazar olduğu için zaten çok popüler ve büyük beklentisi olan ADA’nın değerini artıracak gibi görünüyor. Aynı zamanda Amerikan fon kripto fonu olan GRAYSCALE Amerikan kullanıcıları için popüler hale gelen ADA’yı portföyüne ekleyebilir.

Ripple(XRP)

XRP’nin SEC ile olan davası devam etse de davada olumlu gelişmeler yaşandı. ripple CEO’su Brad Garlinghouse xrp satarak suçlu bulunsa bile Davanın yargıcının “xrp satıp almak Ripple çalışanları dışındakiler için illegal değil” sözü tekrar coinbase gibi büyük borsalarda listelenme beklentisi yarattığı için piyasalara olumlu yansıdı. XRP’nin potansiyeli çok yüksek olsa da Dava sonucuna ve gelişmelere bağlı olduğu için stoplu yatırım yapmakta fayda var. Ripple’in davayı kazanması halinde ilk aklanan kripto para olacak ve muhtemelen birçok firma ripple ile anlaşmak isteyecek tekrar coinbase’de listelenecek ve fiyatında ciddi bir artış yaşanacaktır.

Liverpeer(LPT)

Liverpeer(LPT) geçen hafta GRAYSCALE‘in portföyüne eklendikten sonra %250 artış gösterdi. LPT için ilginç olan ise binance da bulunmaması. portföyümüze aylar önce eklediğimiz LTP Binance borsasında listelendi Grayscale’in fonunda bulunan LPT’nin geleceği iyi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde Coin Bureau adlı fenoman LPT’ye ciddi bir yönelim olduğunu ve 10 kat artış gösterebileceğini belirtti.

DAO Maker(DAO)

DAO Blockchain projelerini destekleyen lansmanının yapıldığı bir danışmanlık ve yazılım sağlayıcısının coini. ALICE Yeild protocol Elrond gibi projelerin lansmanlarının yapıldığı bir kurum. Bu projelere katılmak için kullanıcılar DAO stake etmek zorunda bu yüzde DAO’nun fiyatı istikrarlı bir şekilde artıyor. DAO’nun projelerinin yanında market cap’i hala çok kücük. sıralaması 300 lerde. Alice binance’da listelendikten sonra ciddi artış yaşadı Aynı şekilde Elrond EGLD‘ de binance da listelenmiş durumda. Uzun vadede bu başarılı projelerin yaratıcısı DAO’nun binance da listelenmesi oldukça muhtemel.
Dao gate io borsasında bulunmakta Bu linkten üye olarak alabilirsiniz

Ethereum(ETH)

Hold Sayfasına ilk eklenen coinlerden biri olan ETH 4300 doları gördükten sonra piyasanın genel düşüşünden en iyi toparlanan coinlerden biri oldu btc karşısındaki 0.08 BTC’lik ATH’sina tekrar yaklaşan Ethereum bunu yakın zamanda kıracak gibi görünüyor. Her Portföyün demirbaşı olması gereken Ethereum Bitcoinden vazgeçmeye başlayan kurumsalların yeni gözdesi haline geldi. Londra Hard Forkuyla Prof of Work’ten Prof of Stake sistemine geçecek olan Ethereumda şu an stake edilen Ethereum miktarı 11.1 Milyar dolar. Bu stake edilen Ethereum ETH2 tamamlanana kadar çekilemiyor bu demek oluyor ki ETH’in arzı ciddi olarak azalmış durumda. 31 Temmuz’da gerçekleşmesi beklenen Londra Hard Forkuna kadar Ethereum’a yapılacak yatırımın artması bekleniyor.

AAVE

En popüler DeFi Borsalarından biri olan AAVE’de kitlenen toplam miktar 13.9 milyar dolar. AAVE’nin kurucu bugün attığı tweette kurumsal firmaların test ettiği bir havuzdan bahsettikten sonra AAVE artışa Geçti. Gerek yüksek faizleriyle gerek kurumsal firmalarla yapacağı anlaşmalarla uzun vadede daha da artması muhtemel.

Binance Coin(BNB)

2021’in en çok artan coinlerinden biri olan BNB son 3 ayda %1200 artış gösterdi. Bunun en büyük sebebi binance borsasındaki artış ve Binance smart chain‘in Ethereum a göre çok daha ucuza işlemleri sağlaması. Ayrıca burdaki BAKE CAKE gibi coinlerin oluşması BNB’nin değerini oldukça artırdı. Haziran Ayında NFT Market Açılışıyla beraber BNB’nin fiyatının daha da artması bekleniyor. Son günlerdeki BNB’nin yükselişi ise Automata Tokenini ön satışı ile ilgili.

Enjin Coin(ENJ)

Oyun dünyasında popüler olan ENJ son bir ayda %300 değer artışı gösterdi. Binance Smart Chain entegrasyonundan sonra yüksek fee ücretlerinden kurtulmasıyla Geçtiğimiz günlerde Gemini borsasında da listelenen NFT projesi ENJ nin gelecek parlak görünüyor. Enjin ekibinin oluşturduğu Efinity NFT ağı projesinin ön satışı coinlistte gerçekleştirilecek bu projenin de ENjin fiyatına uzun vadede olumlu yansıması bekleniyor.

Güncel Haberler ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi telegramdan takip edin.

Pancakeswap(CAKE)

PancakeSwap’ın native tokeni Cake’in fiyatı şu an 18 doların üzerinde. NFT satışları ve etkinlikleri düzenleyen CAKE PancakeSwap’ın daha da Büyümesi ile değerini katlayacağa benziyor. Binance’in NFT Marketi lansmanından sonra Bake ile birlikte önemli rol alacağı için CAKE’in de fiyatında artış görünmesi muhtemel.

IOTA

IOTA’nın  Chrysalis ağ değişimi 29 Nisan’da gerçekleşti. geçtiğimiz ay hold sayfasına eklediğimiz IOTA’ın fiyatı 2 doların üzerine çıktı. hala ATH’ından çok uzak olan IOTA beklenen artışı 2021 yılında gösterebilir.

Ethereum Classic(ETC)

Ethereum’un yükselişinden nasibini alan altcoinlerden olan ETC Grayscale’in portöyünde bulunuyor ve son günlerde ciddi ETC görülüyor. Ethereum Rallisi devam ettikçe ETC ETH ye göre daha yüksek oranda kazandıracaktır. Ethereum rallisinin şampiyonu ETC kazandırmaya devam ediyor hold sayfamıza 2 ay önce eklediğimiz ETC robinhood uygulamasına ekledikten sonra artışına devam etti. 30 dolarken önerdiğimiz ETC şu an fiyatı 64 dolar.

Bitcoin Cash(BCH)

Bitcoinden pahalı ve yavaş olduğun için ayrılan grubun oluşturduğu bitcoin cash son günlerde yükselişe geçti. 1000 dolar seviyesini geçen BCH 2017’de gördüğü en yüksek seviyesi olan 3530 dolardan hala çok uzakta. BCH de Robinhood uygulamasından nasibini alan coinlerden

BakeryToken(BAKE)

CAKE tokeninin market değerinin 3.3 milyar dolar civarında olduğunu düşünürsek BAKE’in yolun başında olduğunu söyleyebiliriz. Son dönemde NFT Satışlarında önemli bir rol oynayan BAKE haziran ayında Binance’in nft market lansmanından sonra da ciddi bir çıkışla sıralamada CAKE’ daha da yaklaşabilir. Binance’in ilk NFT Galerisi olan BAKE Token ilk yüzdeki yerini sağlamlaştırdı.

GateToken

Coinmarket Cap’in büyümesinden en büyük nasibini alan borsalardan biri olan gateio volüme sıralamsında 6. sıraya kadar yükseldi. Bunun en önemli sebeplerinden biri ise yaptıkları ön satışlar. Ön satışlara katılmak için gate tokeni bulundurmanız gerekiyor bu yüzden gate tokenin fiyatı gün geçtikte artıyor. 50 centlerde uzun süre gezinen 3 dolarken önerdiğimiz Gate Token şu an 9 dolara yakın. Başarılı ön satışları devam ettikçe değeri artmaya devam edecektir. Gate Tokeni gateio borsasına bu linkten üye olarak satın alabilrsiniz.


Solana(SOL)

Son dönemde büyük çıkış yakalayan solana büyüyen ekosistemi ve hızlı blokzinciri sayesinde bir ethereum alternatifi. Coinbase’in listeleyeceğini duyurduğu sonradan ertelediği solana Coinbase listeledikten sonra tekrar artışa geçmesi muhtemel coinlerden.

Huobi Token (HT)

İşlem hacminde En Büyük ikinci borsa olan Huobi uzun zamandır ara erdiği Ön satışlarına tekrar başladı. Ön satışlara katılım da HT ile olduğu için Huobi Token’in yakında vadede artışa geçmesi muhtemel. Huboi Tokeni Huobi globalde ve gateioda bulunuyor. Bu linkten Gateio‘ya üye olup Huobi Token(HT) alabilirsiniz

Burda paylaşılan yorumlar Yatırım tavsiyesi değildir. Genel piyasa beklentileridir. Alacağız kararlar ve riskler sizin sorumluluğunuzdadır. Ayrıca neredeyse bütün altcoinler Bitcoin fiyatıyla belli seviyede ilişkilidir. Bitcoinin fiyatındaki büyük iniş ve çıkışlar bu altcoinleri olumsuz etkileyebilir. Genel piyasa ve bitcoinin seyrine göre yatırım yapmakta fayda vardır.

Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edin